III Piknik ,,Oleśnica Rodzinnie"

Utworzono dnia 25.06.2026
Uf! Jak gorąco! 20 czerwca atmosfera była bardzo gorąca. Nie tylko za sprawą pogody. Świetnie bawiliśmy się na pikniku zorganizowanym wspólnie przez instytucje, stowarzyszenia, koła gospodyń i oczywiście zakład Wienerberger z terenu gminy Oleśnica. Wspólne cegiełki działań zbudowały piękny gmach inicjatywy o charakterze rodzinnym, wspólnotowym. My też tam byliśmy i daliśmy piękny pokaz naszej pracy. Prowadzenie imprezy należało do młodych Julki i Mateusza, którzy dowcipnie, z dużym wyczuciem i właściwą sobie swadą zapowiadali kolejne sceniczne atrakcje.
Tańczyliśmy, śpiewaliśmy, graliśmy na instrumentach, wystąpił młody zespół muzyczny, „Oleśniczanka” z panem Januszem Jabłońskim i „Oleśnickie Słowiki”. Ponad trzygodzinny koncert!
Dziecięce występy Miejsko – Gminnego Centrum Kultury w Oleśnicy przygotowali instruktorzy: Beata Chodurek, Kamila Gradkowska, Andrzej Stawiński i Szymon Tutak.
Utworzono: 25.06.2026