III Piknik ,,Oleśnica Rodzinnie"
Uf! Jak gorąco! 20 czerwca atmosfera była bardzo gorąca. Nie tylko za sprawą pogody. Świetnie bawiliśmy się na pikniku zorganizowanym wspólnie przez instytucje, stowarzyszenia, koła gospodyń i oczywiście zakład Wienerberger z terenu gminy Oleśnica. Wspólne cegiełki działań zbudowały piękny gmach inicjatywy o charakterze rodzinnym, wspólnotowym. My też tam byliśmy i daliśmy piękny pokaz naszej pracy. Prowadzenie imprezy należało do młodych Julki i Mateusza, którzy dowcipnie, z dużym wyczuciem i właściwą sobie swadą zapowiadali kolejne sceniczne atrakcje.
Tańczyliśmy, śpiewaliśmy, graliśmy na instrumentach, wystąpił młody zespół muzyczny, „Oleśniczanka” z panem Januszem Jabłońskim i „Oleśnickie Słowiki”. Ponad trzygodzinny koncert!
Dziecięce występy Miejsko – Gminnego Centrum Kultury w Oleśnicy przygotowali instruktorzy: Beata Chodurek, Kamila Gradkowska, Andrzej Stawiński i Szymon Tutak.
III Piknik Oleśnica Rodzinnie
Utworzono: 25.06.2026

